Hypotéka, Bydlení, Poradenství na HypotečníPartner.cz!

Zdravotní pojišťovny

 • Všeobecná zdravotní pojišťovnaVšeobecná zdravotní pojišťovna
  VZP ČR je s více než 6,2 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR. Je partnerem renomovaných odborných sdružení a uznávaným členem Mezinárodní asociace neziskových zdravotních a nemocenských pojišťoven (Association Internationale de la Mutualité).
 • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictvíOborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  Provádění veřejného zdravotního pojištění v souladu s platnými právními předpisy pro pojištěnce, kteří jsou u ní zaregistrováni. Výběr pojistného na zdravotní pojištění a kontrola tohoto výběru, včetně vymáhání pohledávek za pojistné, penále apod. Kontrola využívání a poskytování zdravotní péče hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Zprostředkování úhrad nákladů za poskytnutou zdravotní péči hrazenou z prostředků veřejného zdravotního pojištění v souladu s platnými právními předpisy a na základě uzavřených platných mezistátních smluv.
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  Klienti ZP MV ČR se mohou obrátit o radu či pomoc na osm poboček a 80 teritoriálních pracovišť rozmístěných na území celé ČR. Svoji pojišťovnu najdou také v některých velkých nákupních centrech v prodejnách zdravé výživy VITALAND. ZP MV ČR ale jen nečeká, až přijdou klienti k ní. Vyjíždí za nimi do jejich měst díky osmi mobilním pracovištím.
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovnaČeská průmyslová zdravotní pojišťovna
  Na půdorysu Hutnické zaměstnanecké pojišťovny tak vznikl k 1. říjnu 2009 subjekt se 730 tisíci pojištěnci a novým názvem - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP). ČPZP se stala 3. největší zdravotní pojišťovnou s více než 80 pobočkami po celé České republice. Cílem bylo vytvořit silnější subjekt, který je založen, stejně jako původní zaměstnanecké pojišťovny, na úzké spolupráci s českým průmyslem.
 • Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCEZdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE
  Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ZP M-A) je certifikovanou společností, která již od roku 1993 působí v oblasti veřejného zdravotního pojištění a své služby zajišťuje prostřednictvím celorepublikové sítě kontaktních pracovišť. Za 17 let své existence si získala pozici finančně stabilní, zavedené společnosti, která se těší dobrému jménu mezi pojištěnci, zdravotnickými zařízeními i dalšími svými partnery.

  O tom, že ZP M-A má klientům co nabídnout, svědčí i kontinuální nárůst počtu pojištěnců, kterých je v současné době více než 400 000. Spokojený klient představuje pro ZP M-A nejvyšší hodnotu.
 • Vojenská zdravotní pojišťovna ČRVojenská zdravotní pojišťovna ČR
  Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictva Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Fakultní nemocnice Na Homolce atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci, lékaři a pečujeme o své pojištěnce prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice.

  VoZP ČR díky své ekonomické stabilitě, hospodárnému zacházení s finančními prostředky plynoucími nejen z veřejného zdravotního pojištění a cílevědomým hospodařením s vlastními fondy, nabízí svým pojištěncům výhody v podobě níže uvedených příspěvků zaměřeným především na prevenci zdraví.
 • Zdravotní pojišťovna MÉDIAZdravotní pojišťovna MÉDIA
  MÉDIA ZP je zdravotní pojišťovna, která nabízí moderní klientský přístup a vstřícné jednání. U nás se z pouhých pojištěnců stanete váženými klienty. Zdravotní pojišťovna MÉDIA je nejmladší zdravotní pojišťovna a na českém trhu působí od počátku roku 2009. Díky svému nízkému věku jsme ve skvělé kondici a přistupujeme ke svým klientům svěžím způsobem, bez předsudků a časem překonaných návyků. Chceme pro vás získat maximum z toho, co systém zdravotního pojištění v danou chvíli umožňuje.

  V oblasti zdravotního pojištění však nejsme nováčci. Právě naopak. Konečně můžeme zúročit bohaté zkušenosti, které získali jednotliví členové týmu v řadě soukromých i státních převážně zdravotnických institucí. Zastaralý a často úmyslně komplikovaný systém mnohých zdravotních pojišťoven bývá leckdy zcela netransparentní a neumožňuje dávat vám klientům maximum.
 • Revírní bratrská pokladnaRevírní bratrská pokladna
  Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna je jednou z největších zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven v ČR. V současné době registruje více než 410 tisíc pojištěnců převážně na severní a střední Moravě a ve Slezsku. Dostupnost služeb a přímý styk s klienty zabezpečuje síť expozitur a jednatelství. RBP je členem Svazu zdravotních pojišťoven ČR.
 • Zaměstnanecká pojišťovna ŠkodaZaměstnanecká pojišťovna Škoda
  Zaměstnanecká pojišťovna Škoda oficiálně zahájila svoji činnost 1. ledna 1993 ještě pod hlavičkou firmy ŠKODA AUTO, a.s. V souvislosti se změnami legislativních podmínek se Zaměstnanecká pojišťovna Škoda postupně vyvinula v regionální zdravotní pojišťovnu se stabilizovanou klientelou a silnou vazbou na zakladatelskou firmu ŠKODA AUTO, a.s.

  V současné době má ZPŠ pobočky v Mladé Boleslavi, Nymburce, Vrchlabí, Rychnově nad Kněžnou a v Kvasinách. Zaměstnanecká pojišťovna Škoda je otevřená široké veřejnosti a jejím pojištěncem se může stát každý občan České republiky či pracovník firmy s trvalým sídlem na území České republiky.
 • Zdravotní pojišťovna AGELZdravotní pojišťovna AGEL
  Společnost AGEL a.s. je největším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. V současné době provozuje v České republice deset nemocnic a několik dalších zdravotnických zařízení. Především funguje v oblasti Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Každoročně je pak hospitalizováno v nemocnicích holdingu AGEL víc než 110 tisíc pacientů.

  Skupina AGEL od roku 2006 působí prostřednictvím své dceřiné společnosti AGEL SK a.s, i na Slovensku.
 
Česká spořitelna, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
mBank
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
Oberbank AG
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Raiffeisenbank, a.s.
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Unicredit Bank Czech Republic, a.s.
Volksbank CZ, a.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s.
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
 
 

Hypoteční kalkukačka

Výše úvěru
Splatnost let
Sazba %
Spočítat nabídku
 
 
 
 

Jak to funguje?

 • 1. Vložíte svoji poptávku
 • 2. Obdržíte nabídky
 • 3. Vyberete si nabídku hypotečního poradce nebo banky
 
 
 • Stavební spoření Stavební spoření Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte..
 • Zdravotní pojištění Zdravotní pojištění V případě zdravotního pojištění je třeba rozlišovat mezi zdravotním pojištěním zákonným a komerčním...
 • Povinné ručení Povinné ručení Srovnejte si pojišťovny a ušetřete na povinném ručení. Naši konzultanti Vám nabídnout nejvýhodnější..
 • Pojištění domácnosti Pojištění domácnosti Pojištění vybavení domácnosti Vám nabízí kompletní ochranu vybavení vašeho domova. Pojištění od našich partnerů Vám zaručuje vysoké pojistné plnění...
Share |