Hypotéka, Bydlení, Poradenství na HypotečníPartner.cz!

Povinné ručení

 • Česká pojišťovna a.s.Česká pojišťovna a.s.
  Historie České pojišťovny sahá do roku 1827, kdy v Praze otevírá svůj ústav První česká vzájemná pojišťovna. Společnost si udržela své výsadní postavení i po vzniku konkurenčního prostřední po roce 1989. V roce 2008 je založena Generali PPF Holdingu B. V. Česká pojišťovna se společně s Generali stává součástí pojišťovací skupiny, která působí v řadě zemí střední a východní Evropy.
 • Allianz pojišťovna, a.s.Allianz pojišťovna, a.s.
  Allianz pojišťovna, a. s. patří mezi 100% dceřinou společnost pojišťovacího koncernu Allianz AG Mnichov. Svoji působnost na českém trhu Allianz zahájila 1. ledna 1993. Nyní patří mezi univerzální pojišťovnu a řadí se mezi 3 největší pojištovny v ČR.

  Allianz pojišťovna patří do finanční skupiny Allianz Group, tato skupiny je jedna z největších poskytovatelů služeb v oboru finančnictví a s více jak 60 miliony klientů ve více než 70 zemích, spojuje finanční sílu s působností po celém světě.
 • AXA pojišťovna, a. s. AXA pojišťovna, a. s.
  Pojištovna AXA působí v ČR již řadu let se svými produkty penzijního fondu, investinční společnosti a pojištovny. Pojištovna AXA má již na českém finančním trhu stabilní pozice. Celosvětově je skupina AXA leaderem v oblastech finančních zabezpečení. Celosvětově má pojištovna přes 52 milionů klientů, 120 000 zaměstnanců a přes 400 000 akcionářů. Zisk pojištovny v roce 2007 přesáhnul 96 miliard euro. Celkem spravuje přes 1, 32 bilionů euro.
 • Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
  Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. datuje začátek působení na českém trhu od listopadu 1995. Současný základní kapitál společnosti je 1 miliarda Kč, čímž se Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. může řadit ke kapitálově silným pojišťovnám českého pojistného trhu.

  Zajištění České podnikatelské pojišťovny, a.s. je světovými renomovanými zajišťovnami a peníze klientů a finanční rezervy má pojištovna uloženy u ČSOB, Citibank a dalších významných peněžních ústavech. ČPP patří do skupiny Wiener Städtische Allgemeine Versicherung AG která má na trzích střední a východní Evropy již více než 11 milionů klientů.
 • ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOBČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
  Pojištovna ČSOB patří mezi tzv. univerzální pojištovny. Nabízí totiž ucelené pojištovací služby živnostníkům a občanům, stejně jako malým, středním a velkým korporacím. Všem klientům poskytuje služby evropské kvality v oblastech neživotního i životního pojištění. Vznik pojištovny ČSOB se datuje k 6.1.2003 kdy se spojili 2 univerzální pojišťovny IPB Pojišťovna, a. s. a ČSOB Pojišťovna a. s.. Tímto spojením vznikl silný pojišťovací subjek se základním kapitálem 920 milionů Kč a základním kapitálem 1,992 mld. Kč patří k nejlépe kapitálově vybaveným pojištovnám u nás.

  U ČSOB pojišťovnz je povinné ručení segmentováno podle regionů a stáří vozidla. Kromě segmentace uplatňuje pojištovna systémy bonusů a malusů, který každému řidičovi upravuje výši pojistného v závislosti na jeho individuální škodním průběhu.
 • DIRECT Pojišťovna, a.s.DIRECT Pojišťovna, a.s.
  Pojištovna DIREC prodávaá své služby výhradně prostřednictvím telefoních operátorů, nebo po internetu. Ovšem nabízí velice příjemné a pohodlné sjednání služeb a to jak pomocí telefoního operátora, tak i přes webové rozhraní.
 • Dolnorakouská pojišťovnaDolnorakouská pojišťovna
  Dolnorakouská pojišťovna datuje svoji činnost na českém pojistném trhu od počátku roku 2005 a to jako univerzální pojišťovací ústav, který poskytuje pojistnou ochranu jak v oblastech pojištění osob, tak občanského majetku, ale i drobných podnikatelů a motorových vozidel.

  Její mateřská společnost Niederösterreichische Versicherung byla ovšem založena již roku 1923 a díky tomu má na rakouském trhu více jak 80-ti letou tradici.
 • Generali Pojišťovna a.s. Generali Pojišťovna a.s.
  Pojištovna Generali se může chlubit přívlastkem komplexního pojištovacího ústavu, ve kterém pracuje téměř 3000 zaměstnanců v celé ČR. Svým klientům a zákazníkům nabízí pojištění v oblastech neživotního i životního pojištění a rozsáhlý servis s bezplatným poradenstvím při výběru pojistného krytí.

  První pobočka Assicurazioni Generali byla v Praze založena již v roce 1832 a působila zde až do roku 1945 kdy byla banka dekretem prezidenta republiky znárodněna. Po návratu do České republiky roku 1993 patří mezi jedny z nejspolehlivějších a nejsilnějších pojištoven.
 • Hasičská vzájemná pojišťovna, a.sHasičská vzájemná pojišťovna, a.s
  Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. patří svým datem založení k nejstarším pojištovnám na území České republiky, když byla roku 1900 založena v Brně. Znovu obnovení Hasičské vzájemné pojišťovny bylo Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska v roce 1992.

  Pojištovna provozuje svoji činnost po celé České republice a je členěna na devět poboček a ústředí pojištovny. V rámci každé pobočky jsou poté zřizována obchodní místa, ve kterých zprostředkovatelé nabízejí, propagují a prodávají jednotlivé druhy pojištění. Pojištovna je v současné době provozována na 74 obchodních místech.
 • Kooperativa, pojišťovna, a.s.Kooperativa, pojišťovna, a.s.
  Pojištovna Kooperativa patří mezi dvojku na českém trhu pojištovnictví. Je také univerzální pojišťovnou, s velikým rozsahem nabízených služeb a pojištění jak pro občany, tak klienty z řad malých, středích i velkých firmem.

  Na český trhu vstoupila roku 1993 a hlavním akcionářem Kooperativy je Wiener Städtische Allgemeine Versicherung AG která je největší Rakouskou pojištovací skupinou. Skupina působím majetkovou účastí v pojištovnách po celé Evropě a má více jak 11 milionů Klientů.
 • Slavia pojišťovna, a. s. Slavia pojišťovna, a. s.
  Kořeny pojištovny Slavia sahají až do počátků pojištovnictví v Čechách. Navazuje na tradici jedné z nejstarších a nejvýznamějších finančních institucí u nás - pojištovny Slavie. Ta byla založena již roku 1869 za vlády Rakousko-Uherské monarchie. Současným vlastníkem pojištovny Slavia je od dubna 2006 je Capital Management Company, a. s.

  Mezi strategické kroky současného vlastníka patří uvádnění nových prograsivních produktů na trh a pokračování v budování korporátní klientely a občanů. Snaží se fungovat profesionálně a navazuje vztahy s makléřiskými společnostmi, které zajitují zrychlení a zkvalitnění služeb klientům. Pojištovna Slavia byl v roce 2008 oceněna certifikátem ČSN QMS ISO 9001:2001. Což je ocenění za kvality služeb a odbornost zaměstnanců pojištovny a zároveň závazek pro neustálé vylepšování služeb.
 • Triglav pojišťovna, a.s.Triglav pojišťovna, a.s.
  Jediným akcionářem pojištovny Triglav je Zavarovalnica Triglav. Pojištovna působí již více než 100 let a její největší tržní podíle je ve Slovinsku.

  S předpisem pojistného ve výši 13 miliard Kč tato pojištovna dosahuje podílu více jak 54% z celkového pojistného trhu. Nabízí vysokou kvalitu a úroveň služeb spolu s tradicí a za to je oceněna více jak 1,1 milionem spokojených klientů.
 • UNIQA pojišťovna, a.s.UNIQA pojišťovna, a.s.
  Činnost společnosti UNIQA byla v roce 1993. Díky držení univerzální pojišťovací licenci má široké portfolio pojistných produktů, kterým je pojištovna schopna pokrýt téměř všechny segmenty českého trhu pojištění majetku a osob fyzických i právnických.

  Jediným akcionářem a spoluzakladatelem UNIQA pojištovny s podílem 100% je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA Group Austria. Současné jmění pojištovny UNIQY je 480 milionů korun. Pojištovna má více jak 90 poboček, které řídí 6 regionálních ředitelství.
 • Wüstenrot pojišťovna a.s.Wüstenrot pojišťovna a.s.
  Spoležnost Wüstenrot je již na českém trhu více jak 14 let a to prostřednictvím 4 společností: Wüstenrot - stavební spořitelny a. s., Wüstenrot, životní pojišťovny, a. s., Wüstenrot pojišťovny, a. s. a Wüstenrot hypoteční banky, a. s.

  Od počátku října 2008 začala na českém trhu působit Wüstenrot pojišťovna, která převzala všechny aktivity a smluvní vztahy slovenské Wüstenrot pojisťovny. Ta vstoupila na český finanční trh v roce 2006 a nabídku Wüstenrotu rozšířila o neživotní pojištění. Díky tomu se klienti dostanou pod jedinou značkou k ještě širšímu spektru finančních a pojistných produktů
 
Česká spořitelna, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
mBank
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
Oberbank AG
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Raiffeisenbank, a.s.
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Unicredit Bank Czech Republic, a.s.
Volksbank CZ, a.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s.
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
 
 

Hypoteční kalkukačka

Výše úvěru
Splatnost let
Sazba %
Spočítat nabídku
 
 
 
 

Jak to funguje?

 • 1. Vložíte svoji poptávku
 • 2. Obdržíte nabídky
 • 3. Vyberete si nabídku hypotečního poradce nebo banky
 
 
 • Stavební spoření Stavební spoření Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte..
 • Zdravotní pojištění Zdravotní pojištění V případě zdravotního pojištění je třeba rozlišovat mezi zdravotním pojištěním zákonným a komerčním...
 • Povinné ručení Povinné ručení Srovnejte si pojišťovny a ušetřete na povinném ručení. Naši konzultanti Vám nabídnout nejvýhodnější..
 • Pojištění domácnosti Pojištění domácnosti Pojištění vybavení domácnosti Vám nabízí kompletní ochranu vybavení vašeho domova. Pojištění od našich partnerů Vám zaručuje vysoké pojistné plnění...
Share |