Hypotéka, Bydlení, Poradenství na HypotečníPartner.cz!

Pojištění domácnosti

 • Allianz DirectAllianz Direct
  Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu není žádný luxus. Nabízíme Vám řadu možností, jak Váš majetek nejlépe zajistit proti následkům nahodilých událostí.

  Přístup k životu, hodnotám a majetku ovlivňuje i osobní preference a postoje každého z nás. Trh s byty se stále rozvíjí a hodnota vybavení stoupá. Neustále roste i nabídka a vybavenost předměty dlouhodobé spotřeby. To vše spolu se stále vysokou kriminalitou zákonitě vede k otázce u koho, jak a za kolik se pojistit. Odpovědí je pojištění domácnosti u Allianz.
 • Česká PojišťovnaČeská Pojišťovna
  S pojištěním domácnosti od České pojišťovny získáte kompletní ochranu vybavení vašeho domova. Ať už přijdou záplavy, začne hořet nebo praskne vodovodní potrubí, naše pojištění domácnosti vám zaručuje vysoké pojistné plnění, aby pořízení nových věcí bylo snadné.
 • ČSOB PojišťovnaČSOB Pojišťovna
  Nikdy nevíte, co se může přihodit. Nové pojištění domácnosti DOMOV EXPRES Vás sice neuchrání před nečekanými riziky, ale pomůže Vám zmírnit jejich dopad.

  Pojištění se vztahuje na
  * věci movité tvořící zařízení domácnosti (dále jen „domácnost“) a sloužící jejímu provozu nebo uspokojování potřeb pojištěného nebo spolupojištěných osob - členů pojištěné domácnosti
  * stavební součásti bytu
  * vybavení domácnosti, které se stalo součásti domácnosti až po vzniku pojištění
  * věci k výdělečné činnosti, jsou -li pojištěny jako jednotlivě specifikované
 • DIRECT PojišťovnaDIRECT Pojišťovna
  Pojištění domácnosti se vztahuje na věci, které máte ve vašem bytě či domě jako jsou spotřebiče, elektronika, nábytek, šperky, oblečení. Současně uchráníte i vaše sportovní či jiné vybavení, jež se nachází v nebytových prostorech – sklepě nebo komoře.
 • Kooperativa Pojišťovna a.s.Kooperativa Pojišťovna a.s.
  Pojištění domácnosti ochrání vybavení Vašeho bytu a věci osobní potřeby proti všem důležitým rizikům – veškerým živelním událostem, odcizení i vandalismu. Můžete se pojistit i proti speciálním rizikům jako je dočasné přepětí v síti nebo rozbití skla. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti – pro případ, že chvilkovou neopatrností vytopíte sousedy či Váš pes způsobí škodu.
 • UNIQA pojišťovnaUNIQA pojišťovna
  Byt je místem Vašeho soukromí, důvěrným prostorem zaplněným věcmi, k nimž Vás váže citový vztah. Vybudování a zařízení tohoto zázemí Vás stálo nemálo času a peněz. Víte, jak si výsledky svého úsilí co nejlépe ochránit? Vhodné pojištění domácnosti je tím nejlepším řešením.
 • Generali PojišťovnaGenerali Pojišťovna
  Pojištění domácnosti je určeno pro pojištění movitých věcí v trvale obývané domácnosti bez ohledu na to, zda se tato domácnost nachází v rodinném, činžovním nebo panelovém domě. Pojištění se vztahuje na veškeré zařízení domácnosti, věci sloužící jejímu provozu i na věci osobní potřeby členů domácnosti. V rámci pojištění domácnosti lze uzavřít i pojištění odpovědnosti za škodu v běžném občanském životě, v případě potřeby včetně odpovědnosti vlastníka nebo opatrovatele zvířete, které Vás zbaví finančních starostí v případě, že Vy nebo osoby žijící s Vámi ve společné domácnosti způsobíte škodu, za kterou budete odpovědni.
 • Triglav Pojišťovna a.s.Triglav Pojišťovna a.s.
  Vybavení bytu a předměty v něm, ať již cennosti nebo věci nám vzácné jiným způsobem, představují jeden z nejvýznamnějších výrazů naší individuality. Bohužel je ohrožuje řada nebezpečí. Naštěstí se můžeme proti většině z nich vhodně pojistit.
 • AXA PojišťovnaAXA Pojišťovna
  Chraňte svůj dům, byt nebo věci v domácnosti proti škodám, na které je člověk krátký. Mějte jistotu, že vám poskytneme peníze na to, aby váš domov byl po nepříjemné události zase jako dřív. Bezpečí vašeho domova je pod ochranou našeho pojištění.
 • Slavia PojišťovnaSlavia Pojišťovna
  Pojištění nemovitosti:
  pojištění bytu, pojištění rodinného domu, pojištění rekreačního objektu, pojištění vedlejší stavby. pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti

  Pojištění domácnosti:
  včetně věcí uložených v garáži.
 
Česká spořitelna, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
mBank
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
Oberbank AG
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Raiffeisenbank, a.s.
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Unicredit Bank Czech Republic, a.s.
Volksbank CZ, a.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s.
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
 
 

Hypoteční kalkukačka

Výše úvěru
Splatnost let
Sazba %
Spočítat nabídku
 
 
 
 

Jak to funguje?

 • 1. Vložíte svoji poptávku
 • 2. Obdržíte nabídky
 • 3. Vyberete si nabídku hypotečního poradce nebo banky
 
 
 • Stavební spoření Stavební spoření Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte..
 • Zdravotní pojištění Zdravotní pojištění V případě zdravotního pojištění je třeba rozlišovat mezi zdravotním pojištěním zákonným a komerčním...
 • Povinné ručení Povinné ručení Srovnejte si pojišťovny a ušetřete na povinném ručení. Naši konzultanti Vám nabídnout nejvýhodnější..
 • Pojištění domácnosti Pojištění domácnosti Pojištění vybavení domácnosti Vám nabízí kompletní ochranu vybavení vašeho domova. Pojištění od našich partnerů Vám zaručuje vysoké pojistné plnění...
Share |