Hypotéka, Bydlení, Poradenství na HypotečníPartner.cz!

Detail poptávky klienta

002380
Stavět nebo rekonstruovat
Královéhradecký
1 200 000,- Kč
Rodinný dům
Ano
 
 
500 000,- Kč
Do 3 měsíců
15 let
Co nejdelší
Nejnižší počáteční náklady
 
 
2
43 let
Občan ČR
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
30 000,- Kč
3 000,- Kč
2
Rekonstrukce domu - výměna oken, fasáda a vnitřních prostor - elektrika, koupelna, podhledy, omítky atd... v celkové výši 700 000 Kč. Zastavit rodinný dům nemůžu a nechci - věcné břemeno dožití. Mám menší provozovnu 2100 m2 pozemek a na něm sklad a dvě montované opravené buňky. Tržní hodnota v roce 2014 - 600 000 - mám i odhad z tohoto roku a to bylo ještě před rekonstrukcí buněk. Požaduji, aby šel zastavit tento prostor této provozovny. Nulové náklady na odhad, vedení účtu. Účty za materiál jsem schopen dokládat v kopiích (budu dokládat na zelenou úsporám) Foto před rekonstrukcí a po rekonstrukci. Vím, že je možné takovou hypotéku dostat i v nějaké akci banky, pokud mi takovou hypotéku nemůžete nabídnout, tak prosím nepište nevolejte. Hlavně nechci odhad rodiného domu a pak i odhad provozovny!!! Ve zkratce poplatky za hypotéku - 1000 Kč za zápis do katastru. Jinak jsem zvědav jestli se někdo, kdo mi může tohle poskytnout ozve. Jinak výše hypotéky může být i nižší 400 000 nebo 300 000 tisíc.
30.11.2017 23:21 hod
618x
 
 
 
 
 

Slovník hypotečních pojmů

Americká hypotéka

Neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Úvěr lze použít zpravidla k jakémukoliv účelu - pořízení bydlení, bytového vybavení, automobilu, investice do vzdělání, rozjezd podnikatelské činnosti... Úroková sazba americké hypotéky je o několik desetin procenta vyšší než úroková sazby u standardního hypotečního úvěru.

Anuitní splátka

Měsíční splátka úvěru. Skládá se ze splátky jistiny a úroků. Výše anuitní splátky se po dobu fixace úrokové sazby hypotečního úvěru nemění.

Bonita

Schopnost klienta řádně plnit závazky vyplývající z úvěrové smlouvy. (Schopnost dlužníka splácet úvěr.) Čím vyšší bonitu dlužník má, tím menší riziko představuje pro banku. Dlužník s vysokou bonitou má přístup k úvěrům s nižší úrokovou sazbou než klient s nízkou bonitou. Bonita dlužníka se odvíjí od výše jeho příjmů, věku, vzdělání, profese, rodinné situace, dlužníkovy platební morálky...

Byt

Soubor společně uzavřených prostorů a místností splňující stavebně-technické požadavky na trvalé bydlení.

Cena obvyklá

Cena nemovitosti stanovená znalcem pro účel bankovní zástavy.
 
Česká spořitelna, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
mBank
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
Oberbank AG
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Raiffeisenbank, a.s.
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Unicredit Bank Czech Republic, a.s.
Volksbank CZ, a.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s.
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
 
 

Hypoteční kalkukačka

Výše úvěru
Splatnost let
Sazba %
Spočítat nabídku
 
 
 
 

Jak to funguje?

  • 1. Vložíte svoji poptávku
  • 2. Obdržíte nabídky
  • 3. Vyberete si nabídku hypotečního poradce nebo banky
 
 
  • Stavební spoření Stavební spoření Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte..
  • Zdravotní pojištění Zdravotní pojištění V případě zdravotního pojištění je třeba rozlišovat mezi zdravotním pojištěním zákonným a komerčním...
  • Povinné ručení Povinné ručení Srovnejte si pojišťovny a ušetřete na povinném ručení. Naši konzultanti Vám nabídnout nejvýhodnější..
  • Pojištění domácnosti Pojištění domácnosti Pojištění vybavení domácnosti Vám nabízí kompletní ochranu vybavení vašeho domova. Pojištění od našich partnerů Vám zaručuje vysoké pojistné plnění...
Share |