Hypotéka, Bydlení, Poradenství na HypotečníPartner.cz!

Hypoteční banky

 
 • Česká spořitelna, a.s.
  Česká spořitelna je transparentní a otevřenou společností. Proto již dlouhodobě veřejnost pravidelně otevřeně informujeme o aktuálním dění v bance i v dceřiných společnostech včetně finančních výsledků. Česká spořitelna tak dlouhodobě patří mezi informačně nejvstřícnější společnosti.
 • Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
  Českomoravská stavební spořitelna, a.s., je známá především jako jednička v bydlení a finanční jistotě. O spokojenost klientů se stará více než 2900 zkušených finančních poradců. Za již více než 16 let ČMSS pomohla k bydlení několika set tisícům klientů. ČMSS je však nejen partner pro bydlení a finanční jistotu, ale snaží se být i partnerem pro své zaměstnance, okolí i životní prostředí.
 • Československá obchodní banka, a.s.
  Nejoblíbenější hypotéka, kterou můžete použít na koupi, výstavbu, rekonstrukci či modernizaci.
 • Hypoteční banka, a.s.
  Hypotéka je úvěr na řadu let - vyberte si tu pravou z naší široké nabídky. Využijte možnost vyřídit hypotéku po internetu a bez poplatků! Hypotéka od Hypoteční banky je řešením na míru Vašim individuálním požadavkům. Potřebujete hypotéku na koupi nemovitosti! Ušetřete s hypotékou po webu.
 • Komerční banka, a.s.
  Už Vám nevyhovuje Váš současný byt? Platíte zbytečně vysoké nájemné? Pořiďte si vlastní bydlení. Tísníte se v malém domku a chcete bydlet ve větším? Pořiďte si jej.
 • mBank
  Žadatelem může být fyzická osoba, zletilá a způsobilá k právním úkonům, která je občanem České republiky nebo Evropské unie s přiděleným rodným číslem a trvalým nebo přechodným pobytem na území České republiky.
 • Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
  Modrá pyramida je moderní dynamická společnost zaměřující se na budování vztahu mezi klientem a finančním poradcem, která vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí řadu dalších bankovních a pojišťovacích produktů. Klientský servis na profesionální úrovni zajišťují finanční poradci Modré pyramidy ve 255 poradenských centrech po celé České republice. Modrá pyramida je také jedním z předních inovátorů finančních produktů a v době vládních úsporných opatření přináší výhodné řešení pro klienty v podobě nových konceptů - Moudrého spoření a Prodloužení PLUS.
 • MONETA Money Bank, a.s.
  Klienti MONETA Money Bank tvoří přes 9 % populace České republiky a využívají síť více než 230 poboček a 648 bankomatů, digitální bankovní aplikaci, která je špičkou na trhu, a také vlastní call centrum, smluvní prodejce automobilů, finanční zprostředkovatele a leasingové partnery.
 • Oberbank AG
  Oberbank AG pobočka Česká republika nabízí kompletní bankovní služby jak pro privátní tak i pro firemní klientelu. Na český trh vstoupila jako univerzální banka s nabídkou veškerých bankovních služeb. Klientské služby jsou vždy spojeny s vysokým stupněm flexibility. Strategické uspořádání a regionální zaměření banky, jejímž výsledkem je blízkost ke klientovi umožňuje zkrátit veškeré rozhodovací procesy a urychlit průběh obchodních jednání. Vysoký stupeň spolehlivosti a jistoty oceňují naši klienti již dlouhá léta.
 • Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
  Máme pro Vás a Vaše lepší bydlení připraveny peníze ve výši podle Vašich potřeb. Budete do bydlení investovat až v budoucnu? Uzavřete smlouvu o stavebním spoření, spořte a již za dva roky nebo kdykoli později můžete získat maximální výhody s úvěrem ze stavebního spoření.
  Potřebujete peníze ihned? I Vám samozřejmě pomůžeme. Poskytneme Vám překlenovací úvěr.
 • Raiffeisenbank, a.s.
  Přestěhujte se do vlastního, a přitom neplaťte žádné poplatky za vyřízení hypotéky. Navíc jako jediná banka nevyžadujeme během výstavby či rekonstrukce nemovitosti pro čerpání úvěru předkládání faktur. U nás si rychle zvyknete na vyšší standard. S našimi klienty se setkáváme v přátelském prostředí a vytváříme s nimi opravdový vztah.
 • Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
  Se Zvýhodněnou hypotékou České spořitelny máte nyní možnost získat úvěr za jedinečných podmínek. Díky úrokovému zvýhodnění ve výši -1% na polovinu úvěru budou Vaše možnosti získat nové bydlení opět velmi zajímavé.
 • Unicredit Bank Czech Republic, a.s.
  Dopřejte si s námi pohodlí pohotové finanční rezervy a již se nebudete muset omezovat výší svého příjmu. Pomůžeme Vám s financováním Vašich nejrůznějších přání a rádi Vás doprovodíme k Vašemu novému bydlení. Naši osobní bankéři udělají vše pro to, aby Vám vše maximálně usnadnili.
 • Volksbank CZ, a.s.
  Potřebujete vyřešit otázku bydlení, chcete si pořídit vlastní byt nebo rodinný dům? Nemáte dostatek finančních prostředků? Hledáte jednoduchý způsob jak financovat Vaše další potřeby související s bydlením? Vyberte si z široké nabídky hypotečních úvěrů Volksbank právě ten, který vyhovuje Vašim aktuálním potřebám.
 • WPB Capital, spořitelní družstvo
  WPB Capital Vám nabízí zajímavou škálu možností financování. Dokážeme najít řešení i pro ty, kteří z různých důvodů nedosáhnou na úvěr v bance. Vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro Vás.
  Základní podmínkou k poskytnutí úvěru je RUČENÍ NEMOVITOSTÍ.
 • Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s.
  Hypotéky na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti jsou poskytovány u pětileté fixace bez poplatku za zpracování úvěru, což pro klienta představuje úsporu až 25 000 korun.
  Zdarma je poskytována i Hypotéka REFIN, se kterou můžete za mimořádně výhodných podmínek snadno a rychle refinancovat váš starý úvěr na bydlení.
  S platností až do odvolání zavádí navíc Wüstenrot hypoteční banka jednotný poplatek za zpracování úvěru na bydlení do 70 % hodnoty nemovitosti s jednoletou, dvouletou nebo tříletou fixací úrokové sazby, a to ve výši 2 999 Kč.
 • Wüstenrot hypoteční banka a.s.
  Hypotéky na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti jsou poskytovány u pětileté fixace bez poplatku za zpracování úvěru, což pro klienta představuje úsporu až 25 000 korun. Zdarma je poskytována i Hypotéka REFIN, se kterou můžete za mimořádně výhodných podmínek snadno a rychle refinancovat váš starý úvěr na bydlení.
 
 
 
 
 

Slovník hypotečních pojmů

Americká hypotéka

Neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Úvěr lze použít zpravidla k jakémukoliv účelu - pořízení bydlení, bytového vybavení, automobilu, investice do vzdělání, rozjezd podnikatelské činnosti... Úroková sazba americké hypotéky je o několik desetin procenta vyšší než úroková sazby u standardního hypotečního úvěru.

Anuitní splátka

Měsíční splátka úvěru. Skládá se ze splátky jistiny a úroků. Výše anuitní splátky se po dobu fixace úrokové sazby hypotečního úvěru nemění.

Bonita

Schopnost klienta řádně plnit závazky vyplývající z úvěrové smlouvy. (Schopnost dlužníka splácet úvěr.) Čím vyšší bonitu dlužník má, tím menší riziko představuje pro banku. Dlužník s vysokou bonitou má přístup k úvěrům s nižší úrokovou sazbou než klient s nízkou bonitou. Bonita dlužníka se odvíjí od výše jeho příjmů, věku, vzdělání, profese, rodinné situace, dlužníkovy platební morálky...

Byt

Soubor společně uzavřených prostorů a místností splňující stavebně-technické požadavky na trvalé bydlení.

Cena obvyklá

Cena nemovitosti stanovená znalcem pro účel bankovní zástavy.
 
Česká spořitelna, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
mBank
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
MONETA Money Bank, a.s.
Oberbank AG
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Raiffeisenbank, a.s.
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Unicredit Bank Czech Republic, a.s.
Volksbank CZ, a.s.
WPB Capital, spořitelní družstvo
Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s.
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
 
 

Hypoteční kalkukačka

Výše úvěru
Splatnost let
Sazba %
Spočítat nabídku
 
 
 
 

Jak to funguje?

 • 1. Vložíte svoji poptávku
 • 2. Obdržíte nabídky
 • 3. Vyberete si nabídku hypotečního poradce nebo banky
 
 
 • Stavební spoření Stavební spoření Stavební spoření se hodí jednoduše pro každého a v každém věku. Spoříte a současně si vytváříte..
 • Zdravotní pojištění Zdravotní pojištění V případě zdravotního pojištění je třeba rozlišovat mezi zdravotním pojištěním zákonným a komerčním...
 • Povinné ručení Povinné ručení Srovnejte si pojišťovny a ušetřete na povinném ručení. Naši konzultanti Vám nabídnout nejvýhodnější..
 • Pojištění domácnosti Pojištění domácnosti Pojištění vybavení domácnosti Vám nabízí kompletní ochranu vybavení vašeho domova. Pojištění od našich partnerů Vám zaručuje vysoké pojistné plnění...
Share |